Раніше Навальний не вийде: ексдепутат Держдуми назвав дату і пов'язав її з Путіним

Є раціональне пояснення поверненню Навального до Росії, заявив Пономарьов

Раніше Навальний не вийде: ексдепутат Держдуми назвав дату і пов'язав її з Путіним

Ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про долю російського опозиціонера Олексія Навального за президентства Володимира Путіна.

«Соціальний протест значно небезпечніший, ніж розслідування (про палац Путіна - ред.), і влада це добре розуміє. Тому головні зусилля будуть спрямовані на те, щоб не виникало союзу між лібералами й лівими, які можуть соціалізувати порядок денний», - зазначив ексдепутат.

Читайте також: "Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

На його думку, Навальному ніяких гарантій ніхто не дає, а якби давав, то в них неможливо вірити, але є раціональне пояснення його поверненню.

«Якщо Путін почав Навального труїти, то що заважає йому дотруїти його на Заході або, якщо він буде на свободі, в Росії, якщо вже й так негативні реакції від усіх світових лідерів отримані. Таким чином справу можна довести до кінця. Мабуть, єдиним місцем, де це не відбуватиметься, є, власне, російська в'язниця, тому що це буде занадто очевидно. І люди, відповідно, нестимуть за це відповідальність. Я думаю, до кінця терміну Путіна, до 2024 року, Навальний не вийде. Я сподіваюся, що його звільнять, але я не бачу до цього ніяких передумов», - заявив Пономарьов.

Популярні відео

Читайте також: Росіяни заздрять — адвокат про скандальний фільм про палац Путіна

Раніше російський політик Лев Шлосберг пояснив в ефірі телеканалу "Україна 24", як опозиціонеру Олексію Навальному вдалося зняти скандальний фільм про палац президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги