Протести в Росії: прибічниця Навального розповіла, як її побив омонівець

Маргарита Юдіна розповіла, що поліцейський, який прийшов до лікарні вибачатися, її обдурив

Протести в Росії: прибічниця Навального розповіла, як її побив омонівець

Жителька російського Санкт-Петербурга 54-річна Маргарита Юдіна, яку під час мітингу на підтримку опозиціонера Олексія Навального бив ногами омонівець, в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що не має наміру пробачати свого кривдника.

Відео, де жінка захищає затриманого, а її натомість б'ють ногами, шокувало людей далеко за межами Росії. Маргарита Юдіна повідомила, що на акцію протесту приїхала сама, а повернулася вже в кареті "швидкої", зі струсом головного мозку – вдарилася, коли впала на асфальт.

"Дивлюся очі в очі на цього омонівця, бачу, як у мене летить чобіт, і потім падаю. Різкий біль – відчуваю, мізки вилетіли через очі", - розповіла жінка.

Кривдник Юдіної прийшов до лікарні з квітами. Жінка розповіла, що омонівець назвався Миколою. Він вибачився і пояснив – усе, що сталося, випадковість, а кого бив – не бачив.

Читайте також: Протести ставлять Путіна перед неприємним вибором — журналіст дав прогноз подій в Росії

Поліцейський стверджував, що буквально за 5 хвилин до цього йому залили очі газом, в нього запотіло забрало шолома, і тому він не бачив, кого б'є. Проте на відео нападу чітко видно, що забрало в нього підняте.

Популярні відео

Нині Юдіну вже виписали з лікарні. Жінка розповіла, що в палаті пробачила кривдника, але тепер жалкує про свої слова і хоче разом із правозахисниками домогтися покарання для омонівця.

"Чому я передумала? Не тому, що я змінюю свою думку – сьогодні так, а завтра так... А тому, що я, коли стала приходити до тями, то згадала, що не було там ніяких перцевих балончиків, сніжками в нього ніхто не кидав, тому що я дивилася, я бачила. І до цього, якби там щось було... він би не ходив, якби його "обробили", вже по полю не бігав би там і нікого не хапав", - пояснила жінка.

Читайте також: До революції далеко, але вже прокинулися — журналістка про протести за Навального в Росії

Раніше російський політик Леонід Гозман заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що фільм Олексія Навального про палац Володимира Путіна сильно зменшив підтримку президента РФ серед простих росіян.

Джерело Україна 24 Теги