Навальний у зоні високого ризику - в Росії пояснили, чи можливе нове отруєння

Путін помститься опозиціонеру за все, вважає Лев Шлосберг

Навальний у зоні високого ризику - в Росії пояснили, чи можливе нове отруєння

Заарештованому в Росії опозиціонеру Олексію Навальному не загрожує нове отруєння, однак його можуть надовго посадити до в'язниці через сфальсифіковану кримінальну справу.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політик і правозахисник Лев Шлосберг.

"Путін буде мститися за все, він дуже мстива людина, це його психологічна особливість. Навальний перебуває в зоні високого ризику. Єдине, що зараз можна сказати - він особистий в'язень Путіна, і все, що відбувається з Навальним - це особиста відповідальність Путіна", - зазначив російський політик.

Читайте також: "Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

На думку Шлосберга, отруїти Навального зараз "абсолютно точно" не можуть.

"Але 2 лютого буде суд про заміну терміну в абсолютно сфальсифікованій справі, де 3,5 умовних роки, які спливли 30 грудня, можуть перетвориться на реальне позбавлення волі. Це реальна загроза позбавлення волі, і російські суди з легкістю приймуть це рішення, якщо таке політичне рішення буде ухвалене Путіним", - пояснив він.

Популярні відео

Як зазначив правозахисник, у Росії "ліквідовано найважливіший принцип демократичної держави - поділ влади".

"Путін - це не тільки виконавча влада і глава держави. Він законодавець і представник виконавчої влади. Тому долю Навального і вирок йому буде визначати особисто Путін", - вважає Шлосберг.

Читайте також: Росіяни заздрять — адвокат про скандальний фільм про палац Путіна

Раніше російський політик Лев Шлосберг пояснив в ефірі телеканалу "Україна 24", як опозиціонеру Олексію Навальному вдалося зняти скандальний фільм про палац президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги