"Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

Дмитро Орєшкін також розповів, як росіяни сприйняли інформацію про палац Путіна

"Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

Палац президента Росії Володимира Путіна, який показав у своєму розслідуванні опозиціонер Олексій Навальний, є "корпоративним" і використовується для таємних сходок російської еліти.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Дмитро Орєшкін.

Політолог уточнив, що формально палац не є особистою власністю Путіна.

"Я думаю, що це корпоративний палац для якихось сходок, наприклад, членів правління дачного товариства "Озеро". Це скоріше місце для мафіозного відпочинку зрілих чоловіків, які сідають "перетерти" про якісь справи. Не думаю, що Путіну необхідні кілька видів парилок, spa, хамам, жердина для танців стриптизерок та інше. А ось для нудьгуючих чоловіків віком від 50 до 70 років, напевно, це ще цікаво. Тому я думаю, що це закритий, під захистом ФСБ, але не персональний, а корпоративний, мафіозний - замкнута корпорація будівлі", - сказав експерт.

Читайте також: "Він бідніший за нас з вами": в Росії пояснили слова Путіна про скандальний палац

На думку Орешкіна, Навальний "сильно спростив ситуацію, назвавши це особистим палацом Путіна".

"І, власне, саме на тому, що це не особистий палац, будується оборона Кремля", - додав він.

Популярні відео

Також Орєшкін розповів, як розслідування про палац Путіна сприйняли росіяни:

"Я думаю, це було дивно для більшості росіян, які не хотіли про це (палац Путіна - ред.) знати або не мали можливості. Сила Навального як раз у тому, що він все спростив і перевів у зрозумілу для людей рамку і зробив візуальний продукт, тому що люди не дуже люблять читати тексти, але люблять дивитися картинки. І я думаю, реакція проявилася в тому, що в нас у Москві в суботу вийшло на заборонений мітинг стільки людей, скільки не виходило ніколи. На дозволені виходили, але щоб 40 тис. людей вийшли на заборонений, небезпечний, пов'язаний з розгоном - такого не бувало. Думаю, це дуже значуще розслідування".

Читайте також: Путін помститься - в Росії розповіли, що загрожує Навальному

Раніше російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв палац Володимира Путіна в Геленджику з "Межигір'ям" Віктора Януковича.

Джерело Україна 24 Теги