Руйнується образ вождя — Піонтковський про фільм про палац Путіна

Політолог Андрій Піонтковський прокоментував скандальний фільм-розслідування Олексія Навального

Руйнується образ вождя — Піонтковський про фільм про палац Путіна

Інформація про розкішний палац для російського президента Володимира Путіна не найшокуюча з того, що про нього відомо. Таку думку висловив російський політолог з Вашингтона Андрій Піонтковський в ефірі каналу "Україна 24".

"Для мене навіть несподівано, чому саме цей фільм викликав такий вибух обурення, що обернувся масовими протестами по всій країні. Повальні крадіжки Путіна і російської еліти відомі давно. Набагато серйозніше те, що ця людина 20 років здійснює військові злочини в Чечні, Грузії, Україні.

У нього, як з'ясувалося саме у зв'язку зі спробою отруєння Навального, є ескадрон смерті, абсолютно офіційний, зі співробітників ФСБ, які роками не тільки в Росії, але і на Заході скоюють злочини за допомогою біологічної зброї", — сказав він.

Читайте також: Росіяни заздрять — адвокат про скандальний фільм про палац Путіна

Популярні відео

Політолог вважає, що реакція на фільм про палац небезпечна для Володимира Путіна.

"Божевільна розкіш цього палацу якось похитнула російську громадську думку, і я б навіть сказав, що ситуація в країні серйозно змінилася. Протестні настрої набули іншої спрямованості. Для диктатора завжди страшно, коли він смішний. Його висміюють навіть на дитячій платформі ТікТок. Це десакралізація влади, руйнується образ вождя російського миру, який так довго створювала його пропаганда. Я думаю, що це незворотний процес.

До речі, сьогодні Путін коментував цей фільм, довго і плутано пояснював, що цей палац належить не йому. Тоді це означає, що в країні стався якийсь переворот, і він належить якійсь іншій людині, яку охороняє Федеральна служба охорони? Це дуже неприємна ситуація для влади", — сказав він.

Раніше російський політик Леонід Гозман заявив, що фільм Навального про палац Путіна сильно зменшив підтримку президента РФ серед простих росіян.

Джерело Україна 24 Теги