Росіяни заздрять — адвокат про скандальний фільм про палац Путіна

Марк Фейгін розповів, чи можуть протести проти Путіна розширитися через фільм про палац

Росіяни заздрять — адвокат про скандальний фільм про палац Путіна

Основна маса росіян після виходу фільму про палац для президента РФ Володимира Путіна заздрить йому. Про це заявив російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі каналу "Україна 24".

"Я скептично дивлюся на можливість розширення протестів до декількох мільйонів осіб одночасно. Це малоймовірно через ситуацію в країні. Основна маса росіян, звичайно, заздрить і хоче цього всього для себе. Вони оцінюють інакше.

В нормальній свідомості людини це і не повинно укладатися, тому що очевидно, що цей об'єкт і утримується, і будується, і утримуватиметься за бюджетні гроші, за кошти платників податків. Яка різниця, вони отримані з бюджету або передані олігархами, які мають підряди від влади? Якщо ці люди отримують гроші коштом державних підрядів, то звичайно, вони якусь частку відправляють на цей об'єкт", — сказав він.

Читайте також: "Приклад ми бачили": російський адвокат порівняв палац Путіна з Межигір'ям

Популярні відео

За словами Фейгіна, Путін не може стільки грошей офіційно заробити як чиновник.

"Це абсолютно неможливо, для цього існує закон про держслужбу, і в ньому є вказівка на декларацію. Всі його офіційні гроші вказані в декларації. Він може купити тільки ручку від вхідних дверей — це все, що він може собі дозволити на те, що заробляє. Просто в Росії закон не має взагалі ніякого значення. Все відбувається не за законом, а за поняттями. Вони так і думають, що державний бюджет — це їхній бюджет", — сказав він.

Раніше Фейгін пояснив слова Путіна про скандальний палац.

Джерело Україна 24 Теги