"Приклад ми бачили": російський адвокат порівняв палац Путіна з Межигір'ям

Марк Фейгін розповів, як би відреагували на фільм про палац президента в інших країнах, крім Росії

"Приклад ми бачили": російський адвокат порівняв палац Путіна з Межигір'ям

Президент Росії Володимир Путін офіційно не оформляв на себе практично ніякого майна. Про це заявив російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи фільм російського опозиціонера Олексія Навального, в якому розповідається про "палац" Путіна.

"У нормальній країні зібралася б парламентська комісія, сіла б в літак, полетіла в Геленджик і почала все перевіряти, фотографувати, викликати людей, які це охороняють, і розбиратися. Потім викликали б цих власників, щоб з'ясувати, на які кошти це побудовано. Це було б в будь-якій нормальній країні, навіть в Україні. Приклад же з Межигір'ям ми бачили, воно ж теж було оформлене не на Януковича. Це звичайна практика, коли приховують реального власника", — сказав він.

Читайте також: Путін збожеволів від жадібності — журналіст про фільм Навального

Популярні відео

За словами Фейгіна, російські держоргани зобов'язані відреагувати на інформацію, але вони цього не роблять.

"У Росії ж нічого цього не відбувається. Парламент мовчить, у нас парламенту немає, це господарський відділ обслуги Кремля. Наглядові функції знаходяться у генпрокурора, він просто зобов'язаний перевірити факти щодо цього об'єкта. Але нічого цього не відбувається.

Генпрокурор зобов'язаний вирішити питання щодо цього об'єкта, не може бути так, що просто стоїть об'єкт. Які він податки платить, хто володіє, на які гроші він побудований? Хто взагалі землю в природо- і водоохоронній зоні відвів, чому перекривається прохід? Ці питання в нормальній країні ставляться перед органами", — сказав він.

Раніше російський політик Леонід Гозман заявив, що фільм Навального про палац Путіна сильно зменшив підтримку президента РФ серед простих росіян.

Джерело Україна 24 Теги