"Він бідніший за нас з вами": в Росії пояснили слова Путіна про скандальний палац

Марк Фейгін порадив менше слухати російського президента

"Він бідніший за нас з вами": в Росії пояснили слова Путіна про скандальний палац

Президент Росії Володимир Путін офіційно не володіє ніякою дорогою нерухомістю, однак розкішний палац, який показав у своєму розслідуванні опозиціонер Олексій Навальний, дійсно належить російському лідерові.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів російський правозахисник Марк Фейгін, коментуючи слова Путіна, що це не його палац.

"По-перше, Путін завжди бреше. Він відкриває рот і завжди бреше. Тому ви його менше слухайте, бо він в розрахунку на пропаганду намагається справити враження. По-друге, Путін взагалі на себе ніколи нічого не оформляв. У нього у власності тільки мотоколяска і шматок землі. В офіційній декларації він бідніший за нас з вами разів у 10. Але чи означає це, що ми в даному випадку ведемо мову не про маєток, який належить Путіну? Звичайно ні, тому що, по-перше, ця історія давно існує, забудовник Колесніков, який втік на Захід, про це давно розповів, це ні для кого не було секретом", - сказав Фейгін.

Читайте також: Страшно, що Путін володіє ядерною кнопкою - політик з РФ про фільм Навального

Популярні відео

За його словами, у фільмі Навального зчіплюється низка фактів:

"Не тільки фотографії і деталі або відеоматеріали, які вдалося дістати розслідувачам, але це пов'язано з його біографією, з його оточенням, які і відповідальні за будівництво цього палацу. Звичайно ж, Путіну немає необхідності оформляти це все на себе. Такого не було і немає, і, звичайно, він володіє цим по праву свого місця при владі, а не юридично на нього оформлено".

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Раніше розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що Кремль знову спробує отруїти Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги