Путін збожеволів від жадібності — журналіст про фільм Навального

Іван Яковина розповів, що побачили росіяни у фільмі про палац Путіна

Путін збожеволів від жадібності — журналіст про фільм Навального

Журналіст Іван Яковина висловився про скандальний фільм російського опозиціонера Олексія Навального, в якому розповідається про "палац" для президента Росії Володимира Путіна.

"Соратники випустили фільм про особистий палац Путіна поблизу Геленджика. Це відео подивилися вже близько 70 млн разів. Видовище виявилося не для людей зі слабкими нервами. Всім стало зрозуміло, що Путін просто схиблений на розкоші. У нього просто хворобливий потяг до всього дорогого та багатого. Всі звернули увагу, що будь-який з десятків диванів у палаці Путіна коштує, як невелика квартира в Москві. А в туалет він купив собі італійський золотий йоржик.

У цьому сенсі російський президент як радянський "злодій в законі" або арабський шейх. Президент Росії живе в якійсь нездоровій, кричущій розкоші. Це при тому, що майже все населення країни бідне, і навіть злиденне", — сказав він.

Читайте також: Навальний викликає у Путіна істерику — журналіст про ситуацію в Росії

Популярні відео

За словами Яковини, саме заради життя в розкоші Путін і чіпляється за владу.

"І ось тут є один дуже важливий психологічний момент. Всі роки свого правління Путін культивував образ чесного скромного і навіть сором'язливого чекіста, який безжально бореться з багатими олігархами, які жирують за рахунок простого народу. Це звичайний російський міф про те, що бояри погані, але цар хороший. Але тепер всі побачили, що цар просто з глузду з'їхав від жадібності та від любові до грошей, багатства й розкоші. Всі на власні очі побачили, що це саме він висмоктує гроші з кишень простих росіян, щоб купити собі черговий італійський диван або золотий йоржик.

Всі розмови Путіна про велику Росію, про геополітичні цілі, про протистояння з Америкою — все це виявилося нісенітницею, фуфлом, димовою завісою. Він чіпляється за владу просто для того, щоб ніхто не відібрав у нього цей палац. У цьому сенсі Путін нічим не відрізняється від Януковича. Головна небезпека для Путіна полягає в тому, що всі побачили його справжню сутність, нутро — злого жодібного таємного мстивого піжона з дуже поганим смаком", — сказав він.

Читайте також: Страшно, що Путін володіє ядерною кнопкою — політик з РФ про фільм Навального

Яковина розповів про реакцію росіян на фільм про палац.

"Фільм надзвичайно вразив суспільство. В Москві він мало кого здивував, там про Путіна і так все знали, але в провінції він справив ефект справжньої ядерної бомби. У регіонах багато дійсно поважали Путіна, вважали його сильним і безкорисливим лідером, який бореться проти олігархів та іноземців за народне щастя. А тут на тобі, виявилося, що він і є найжирніша і найжадібніша п'явка, яка присмокталася до шиї народу.

Для мільйонів людей з мізками, промитими пропагандою, це відкриття стало справжнім шоком. Я думаю, саме цей шок призвів до того, що на акції на підтримку Навального вийшла безпрецедентна кількість людей, особливо в провінції", — сказав він.

Раніше Яковина заявив, що адміністрація нового президента США Джо Байдена готується принести Путіна в жертву.

Джерело Україна 24 Теги