Бутерброд доведеться повернути ненадкушеним – Кулеба відповів на відомі слова Навального

Міністр закордонних справ закликав не зачаровуватися Олексієм Навальним

Бутерброд доведеться повернути ненадкушеним – Кулеба відповів на відомі слова Навального

Голова МЗС Дмитро Кулеба розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи спробує Росія через проблеми всередині країни влаштувати переможну війну.

"Треба розуміти Росію. Ми не повинні теж зачаровуватись Олексієм Навальним, з точки зору інтересів України. Я переконаний, що бутерброд доведеться повернути, причому ненадкушеним і свіжим, в гарному стані. Тут не повинно бути жодних ілюзій", — сказав він.

Читайте також: "Ніхто на це не купиться": Кулеба про спроби Росії схитрувати щодо протестів та України

Популярні відео

На думку Кулеби, Росії доведеться у будь-якому разі вибачатися за анексію Криму.

"Ще й вибачення доведеться йому принести за російську агресію, якщо станеться так, що Навальний в якійсь перспективі в результаті демократичних виборів очолить Росію або посяде якесь політичне місце в системі. Але, як я сказав, ворог мого ворога є моїм другом. Тому якщо Навальний є ворогом Путіна, то ми підтримуємо Навального. Все дуже просто", — сказав він.

Нагадаємо, Олексій Навальний заявляв, що тепер Крим де-факто "належить" Росії, й реалії нібито такі, що Крим є "частиною РФ" і ніколи вже не повернеться в Україну. "Крим - це бутерброд з ковбасою, чи що, щоб його туди-сюди повертати?" — казав він.

Раніше Дмитро Кулеба розповів, що він думає про протести на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального

Джерело Україна 24 Теги