"Ніхто на це не купиться": Кулеба про спроби Росії схитрувати щодо протестів та України

Міністр закордонних справ розповів про сприйняття російських протестів в Україні

"Ніхто на це не купиться": Кулеба про спроби Росії схитрувати щодо протестів та України

Голова МЗС Дмитро Кулеба прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" думку про те, що його заяви про російські проблеми покликані відвернути громадськість від українських проблем.

"Увагу української громадськості відвертає виключно та корупція, яка процвітає буйним квітом у Росії, і те насильство, яке чинить російська влада щодо своїх громадян. Мій син, 14 років, не цікавиться російською політикою від слова взагалі, але навіть він подивився цей фільм про так званий палац Путіна, навіть він стежив за протестами. Це такий момент, який вражає своєю масштабністю", — сказав він.

Читайте також: Протести ставлять Путіна перед неприємним вибором — журналіст дав прогноз подій в Росії

Популярні відео

Кулеба зазначив, що Росія заперечує наявність опозиції, так само як заперечувала присутність своїх військових в Україні.

"Тому, безумовно, наші російські колеги можуть відриватися від реальності остаточно і звинувачувати весь світ, наголошуючи, що "нет страны прекраснее на свете (ніж Росія), где свободно дышит человек", як співалося у відомій пісні радянських часів. Але правду у ХХІ столітті не приховаєш. І, так само, як Росія стверджує, що їх немає в Україні, так само зараз вони намагаються переконати світ, що у них немає опозиції, немає людей, які готові виступати проти чинної російської влади. Ніхто на ці репліки не купується у всьому світі", — сказав він.

Раніше Кулеба розповів про своє ставлення до протестів на підтримку опозиціонера Олексія Навального у Росії.

Джерело Україна 24 Теги