Ворог мого ворога мій друг – у МЗС відреагували на протести на підтримку Навального

Міністр закордонних справ України назвав насильство частиною політичної культури Росії

Ворог мого ворога мій друг – у МЗС відреагували на протести на підтримку Навального

Голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба відреагував в ефірі каналу "Україна 24" на протести у Росії на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

"Я в такі хвилини вдячний Майдану за те, що ми перейшли цю фазу, і в нас не заарештовують пачками людей на вулицях, як в Білорусі, як в Росії, не б’ють кийками по голові. Що ми захистили себе як суспільство від свавілля влади та розвиваємося як демократична держава. Але, безумовно, те, що відбувається зараз в Росії, є важливим для інтересів України.

Знаєте, країна, яка здійснює зовнішню агресію, вона так само здійснюватиме й внутрішню агресію стосовно своїх громадян. Це є частина політичної культури Росії, на жаль", — сказав він. 

Читайте також: Протести ставлять Путіна перед неприємним вибором — журналіст дав прогноз подій в Росії

Популярні відео

За словами Кулеби, Україна в цій ситуації зайняла жорстку позицію.

"Тому ми зайняли жорстку принципову позицію, бо, по-перше, неправильно бити людей, які вийшли на протест, на захист своїх громадянських прав. А по-друге, є така приказка: ворог мого ворога - мій друг. Це можна сказати про Навального як людину, яка зараз є уособленням протестів, і на захист якої вийшли… насправді росіяни вийшли не на захист Навального, а на захист самих себе. Але він є ворогом Путіна, тому ми підтримуємо і свободу Навального, і всіх людей, які виступають за цю свободу", — сказав він.

Раніше експерт-міжнародник Геннадій Друзенко розповів про наслідки для України, якщо Навальний посяде місце Путіна.

Джерело Україна 24 Теги