"Я 7 років не можу потрапити в Донецьк": Степанов емоційно висловився про "Супутник V"

Очільник МОЗ розповів, як ставиться до ідеї використання російської вакцини від коронавірусу

"Я 7 років не можу потрапити в Донецьк": Степанов емоційно висловився про "Супутник V"

У Туреччині налагодять випуск російської вакцини від коронавірусу "Супутник V". Крім того, державний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що реєстрація російської вакцини в ЄС можлива. Про цю ситуацію висловився міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24".

"Можу сказати свою позицію. У ЄС Росія не забирала території, не забирала частину країни, тому, напевно, вони можуть вибудовувати свої відносини так, як вони вважають за потрібне. Це те, про що ми говоримо в тому числі, я не беру зараз всі інші аспекти. Можу сказати свою особисту думку, я закінчив Донецький медичний університет. Я не можу впродовж вже майже 7 років потрапити до Донецька, де я був студентом. Для когось це, можливо, не аргумент..." — сказав він.

Читайте також: Вакцини від COVID-19 прийдуть траншами — в МОЗ назвали кількість і терміни

Популярні відео

За словами Степанова, в України є достатній вибір, щоб не розглядати російську вакцину.

"У нас є інші вакцини, інші виробники. У нас є можливість не купувати російську вакцину. Я зараз навіть прибираю всю технічну частину з точки зору реєстрації, даних. Якщо вони подали до Бразилії свою реєстраційну форму і досьє — і бразильська реєстраційна служба категорично відкинула..." — сказав він.

Раніше Степанов розповів, вакцини яких виробників будуть постачатися до України.

Джерело Україна 24 Теги