Подарунків Україні не буде — політолог про Навального на місці Путіна

Володимир Фесенко заявив про завищені очікування українців від протестів у Росії

Подарунків Україні не буде — політолог про Навального на місці Путіна

 Російський опозиціонер Олексій Навальний не є альтернативою президенту країни Володимиру Путіну. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи масові протести в Росії, які пройшли 23 січня.

"Дуже важливу роль у чисельності протестів відіграв відеофільм "Палац Путіна". Якби його не було, то мітинги були б менш чисельними. Це відновлення протестної хвилі – для російської опозиції це найважливіше. Мітинги, які зараз є, ніяк не пов’язані з виборами (у вересні в Держдуму Росії – ред.). Взагалі вибори в Росії не мають нічого спільного з демократичними процедурами", — розповів він.

Читайте також: До революції далеко, але вже прокинулися — журналістка про протести за Навального в Росії

Популярні відео

На думку експерта, невдоволення росіян однак не призведе до революції та падіння путінського режиму. 

"В Україні завищені очікування від російської ситуації. Не треба мати завищених очікувань. Немає в Росії революційної ситуації, є лише відновлення протестної хвилі. Якщо всередині російської влади буде розкол, тоді якісь шанси з’являться. Але такого немає. Більше на подальшу російську ситуацію впливатиме непевність, що буде після Путіна.

Навальний не став альтернативою Путіну. У нас ідеалістично розглядають, що Навальний завтра змінить Путіна – це не зовсім реалістичний сценарій. Треба бути реалістами. Навальний – це не та людина, яка може змінити Росію. Навальний – російський імперіаліст, який не буде робити подарунки Україні", — сказав він.

Нагадаємо, 23 січня в російських містах відбулися численні мітинги на підтримку опозиціонера Олексія Навального, який був заарештований на 30 діб після повернення з лікування у Німеччині.

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що за отруєнням Олексія Навального стоїть особисто президент РФ Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги