До революції далеко, але вже прокинулися — журналістка про протести за Навального в Росії

Російська журналістка розповіла, про що говорять мітинги в країні

До революції далеко, але вже прокинулися — журналістка про протести за Навального в Росії

У Росії відбулися мітинги на підтримку опозиціонера Олексія Навального. Про події розповіла російська журналістка, фотографиня, волонтерка Вікторія Івлєва в ефірі каналу "Україна 24".

"Наша справа, якщо ми вже прокинулися, трохи видавили страх - йти далі, видавлювати наступні краплі, так поступово можемо дійти й до вас, до вашого рівня. Поки що зрозуміло, що понад 1,5 тис. осіб по всій Росії затримані, але це, звичайно, не межа.

І, звичайно, головна подія — це Москва і Санкт-Петербург. Я бачу, що хоч якось потроху боязко, але Москва встала. Це відбувалося на моїх очах, і це було так приємно. Я, звичайно ж, відразу згадала 1991 рік, який я переживала на вулицях Москви. Не хочу сказати, що зараз те ж саме", — сказала вона.

Читайте також: Росія втомилася від Путіна – ексглава СБУ про мітинги за Навального

Івлєва прокоментувала закидання правоохоронців сніжками.

"Уже хтось назвав це "революцією сніжок". До революції далеко, а сніжки в хід пішли дуже вдало. Пару машин було "обстріляно". А судити за "обстріл" сніжками поки не можна, тому що таку норму наші депутати поки не ввели. Тільки завтра вранці — "розстріл" сніжками, за це розстріл", — сказала вона.

Раніше експерт-міжнародник Геннадій Друзенко розповів, чи чекати Україні позитивних наслідків в разі відходу Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги