Росія втомилася від Путіна – ексглава СБУ про мітинги за Навального

На думку Ігоря Смешка, в РФ холодильник здобуде перемогу над телевізором

Росія втомилася від Путіна – ексглава СБУ про мітинги за Навального

Протести у Росії прихильників опозиціонера Олексія Навального показали, що РФ починає втомлюватися під владою президента Володимира Путіна.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко.

"Не тільки в Росії, а у світі йде системна політично-економічна криза. Росія за роки правління Путіна об'єктивно починає втомлюватись. У цьому світі нічого не буває постійного. Все рухається і змінюється. Правління Путіна не змогло вирішити соціально-економічні проблеми. Найбагатша країна за корисними копалинами, за потенційними можливостями, але люди все одно бачать, що політика олігархічного капіталу, контрольованого спецслужбами, призвела до масового пограбування російського народу", - зазначив ексглава СБУ.

Читайте також: "Боярська змова" у Росії: ексміністр назвав несподівану небезпеку для Путіна

За словами Смешка, в Росії є "300 років авторитарної диктаторської державності, але навіть у цих умовах боротьби холодильника і телевізора рано чи пізно перемога буде за холодильником".

"Навальний на сьогодні – це єдина більш-менш альтернатива в повній інформаційній пропагандистській блокаді, яка дійшла до середнього класу. Рушійною силою демократичних змін завжди є середній клас, який відносно незалежний. Кінець обов'язково буде. Ця авторитарна система без реформ не зможе існувати вічно. Ми вже в цій системі бачимо прогалини, які дають збій", - заявив Смешко.

Читайте також: "Якщо Навального вб'ють": у Росії озвучили радикальний сценарій протестів

Раніше російська актриса Лія Ахеджакова в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняла протести проти президента РФ Володимира Путіна з пробудженням Росії.

Джерело Україна 24 Теги