"Якщо Навального вб'ють": у Росії озвучили радикальний сценарій протестів

Найрозумніше для влади РФ - вступити в діалог з Навальним, вважає Марк Фейгін

"Якщо Навального вб'ють": у Росії озвучили радикальний сценарій протестів

У Росії протести прихильників опозиціонера Олексія Навального проти президента РФ Володимира Путіна вперше за багато років супроводжувалися сутичками з поліцією. Якщо Кремль спробує ліквідувати Навального, а не вступити з ним у діалог, протести вкрай загостряться.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський правозахисник Марк Фейгін.

"Зараз є якась розвилка: з одного боку, цілком очевидно, що Навальний продемонстрував свій опозиційний потенціал. Влада не була готова до такого масштабу, і сьогодні практично вперше після 2012 року були прямі сутички з поліцією. Продовжують закидати машини, урядовий автотранспорт. Доставили в лікарню водія і, мабуть, пасажира, хтось із ФСБ-шників постраждав", - повідомив він.

Читайте також: "Росія прокинулася": відома актриса про протести прихильників Навального

Популярні відео

За словами правозахисника, "процес йде по наростаючій".

"Зараз для влади найрозумніше - вступити в якийсь діалог з Навальним, щоб вплинути на нього. Тому що якщо його вб'ють, то тоді ситуація загостриться до межі, люди вийдуть, їм вже втрачати не буде чого, вони громитимуть все на своєму шляху", - підкреслив Фейгін.

Читайте також: "Боярська змова" в Росії: ексміністр назвав несподівану небезпеку для Путіна

Раніше розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що Кремль знову спробує отруїти Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги