"Росія прокинулася": відома актриса про протести прихильників Навального

Лія Ахеджакова зазначила, що арешт Навального зрушив свідомість росіян

"Росія прокинулася": відома актриса про протести прихильників Навального

Відома російська актриса Лія Ахеджакова в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняла протести прихильників опозиціонера Олексія Навального проти президента РФ Володимира Путіна з пробудженням Росії.

"Весь інформаційний простір вже заповнений тим, що відбувається по всій Росії. У Москві... Я не очікувала, я вражена абсолютно, а Пітер ще й переплюнув Москву. А Єкатеринбург всіх переплюнув. І навіть маленькі міста. Люди вийшли, вочевидь, щось зрушилося. Я в це не вірила. Я думала, що і погода... десь ллє дощ, десь морози, десь уже ніч. Але люди вийшли, і вони активні, ніяких розмов, що маленьких дітей повинні були вивести й підставити. Нічого цього немає, вийшла, дійсно, молодь і хто старший. І це настільки несподівано, і це так прекрасно. Росія прокинулася", - сказала Ахеджакова.

Читайте також: "Боярська змова" в Росії: ексміністр назвав несподівану небезпеку для Путіна

Популярні відео

За словами актриси, вона не очікувала, що люди вийдуть на вулиці в такій кількості.

"Ми не очікували, що приїзд Навального стане таким тригером. І його арешт, і цей огидний суд, ця суддя "за викликом" - це взагалі щось неймовірне, протизаконне, і це весь світ побачив. Ми не можемо припустити, що ще зрушить свідомість людей і дасть поштовх цьому протистоянню. У всіх містах Росії кричать чудові зворушливі речівки, люди виходять, їдуть автомобілі й сигналять - неймовірне сталося. Спасибі Навальному, спасибі його мужності, що він був на межі смерті, він воскрес - і повернувся до Росії, хоча це дуже "стрьомно", це дуже небезпечно", - зазначила вона.

Читайте також: Страшно, що Путін володіє ядерною кнопкою - політик з РФ про фільм Навального

Раніше розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що Кремль знову спробує отруїти Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги