"Боярська змова" в Росії: ексміністр назвав несподівану небезпеку для Путіна

На президента РФ тепер тиснуть не тільки ззовні, але і зсередини країни, зазначив Павло Клімкін

"Боярська змова" в Росії: ексміністр назвав несподівану небезпеку для Путіна

Фільм опозиціонера Олексія Навального про палац президента Росії Володимира Путіна свідчить, що частина російських еліт веде приховану гру проти свого лідера.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"У цьому фільмі мене здивувало, як це все знімалося. Виглядає так, що це зйомка з дрона. А якщо це так, то хто її зливає? Ну, не можна ж уявити, що в Росії навколо резиденції Путіна так просто дрони літають. Так що, я думаю, частина російських еліт починають грати в іншу гру. В історії Росії боярські змови багато що значили. Тому Путіну потрібно дивитися і всередині. Тобто тиск на нього зростає не лише ззовні, а і зсередини", - зауважив Клімкін.

Читайте також: "Розумів, що заарештують": експерт розповів, чому Навальний повернувся до Росії

Популярні відео

Ексміністр також прокоментував протести прибічників Навального у Москві.

"Те, що сьогодні відбувається на російських вулицях, – я не знаю, чи весь світ на це дивиться, але багато. Пару годин тому фільм про палац Путіна подивилося вже 67 млн людей. Це щось, що працює вже дійсно у світовому масштабі, це те, що реально делегітимізує режим і Путіна особисто", - зазначив він.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Раніше розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що Кремль знову спробує отруїти Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги