Страшно, що Путін володіє ядерною кнопкою - політик з РФ про фільм Навального

Фільм Навального вдарив по рейтингу президента РФ, зазначив Леонід Гозман

Страшно, що Путін володіє ядерною кнопкою - політик з РФ про фільм Навального

Фільм російського опозиціонера Олексія Навального про палац Володимира Путіна сильно зменшив підтримку президента РФ серед простих росіян.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів російський політик Леонід Гозман.

"Тупість Кремля й сміливість та креативність Навального і його товаришів призвела до того, що фактично він став єдиною, визнаною всіма, альтернативою Путіну. Ви чули крики: "Навальний - наш президент". Цілком зрозуміло, що якщо Навального не вб'ють, то Путіна може змінити саме він. А більше ніхто. Хоча це не означає, що людей немає", - сказав Гозман.

Читайте також: "Розумів, що заарештують": експерт розповів, чому Навальний повернувся до Росії

Популярні відео

Як зазначив політик, якби люди не повірили фільму Навального, то зараз були б мітинги на підтримку Путіна.

"А де вони зараз? Де ця більшість, чому вони не виходять на вулиці? А фільм про палац Путіна - це жахливо насправді. Мені страшно, що людина з такою психікою володіє ядерною кнопкою і має величезну владу над моєю країною. Фільм не стільки збільшив число противників Путіна, скільки зменшив число прихильників. Тому що прихильникам Путіна нема чого сказати, а подивилися його всі. Що ти скажеш на 700-доларовий йоржик для туалету? Що ти скажеш на жердину для стриптизу, на аквадискотеку? Сказати нема чого, тому база підтримки Путіна сильно звузилася. А супротивники залишилися ті, хто є - ось ви їх бачите зараз (на вулицях - ред.)", - пояснив він.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Раніше розслідувач Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу "Україна 24" припустив, що Кремль знову спробує отруїти Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги