Путін бере приклад з Лукашенка - адвокат про протести в Росії (відео)

Микола Полозов пояснив, як путінський режим боротиметься з протестувальниками

Путін бере приклад з Лукашенка - адвокат про протести в Росії (відео)

Мітинги у Росії 23 січня прихильників опозиціонера Олексія Навального стали одними з найчисленніших за останні роки. Для придушення протестів президент Росії Володимир Путін може скористатися методами білоруського лідера Олександра Лукашенка.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський адвокат Микола Полозов.

"Я очікував, що вийде велика кількість людей. Звичайно, цифри не можна порівняти з протестами 9 років тому. Але за останні роки сьогоднішні виступи одні з найчисленніших. На жаль, це не дуже значна частина населення Росії", - сказав він.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Популярні відео

Полозов нагадав, що за останні роки в Росії було посилено законодавство, пов'язане з проведенням мітингів, зборів, демонстрацій і будь-яких масових заходів політичного характеру.

"А за останній рік в умовах пандемії були заборонені навіть поодинокі пікети. Тому я очікую, що влада розгортатиме репресії. Ці репресії будуть як адміністративного характеру - штрафи, арешти - так і кримінальні переслідування окремих активістів", - сказав адвокат.

Читайте також: Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

За його словами, "путінський режим навчався, звичайно ж, на прикладі режиму Лукашенка і придушеннях протестів людей у Мінську та інших містах, використовують тактичні схеми придушення протестів".

"Тому, вочевидь, вдасться розділити мітингувальників на окремі групи, і вже по цих групах буде йти відпрацювання. Навального в результаті протестів точно не випустять. Можуть випустити в результаті зовнішньополітичного тиску, але це зовсім інша історія", - вважає Полозов.

Раніше російський політолог Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як росіяни відреагували на фільм Олексія Навального про розкішний палац президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги