"Трамп не збирається йти": експерт розкрив плани експрезидента США

Експерт пояснив, чому експрезидент США відповість на своє блокування в соцмережах

"Трамп не збирається йти": експерт розкрив плани експрезидента США

Експрезидент США Дональд Трамп після блокування в Twitter, Facebook та Instagram може створити власну соцмережу з прицілом на наступні президентські вибори.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт з міжнародної інформації Артур Колдомасов.

"Не варто відкидати, що можливість цього справді є досить великою та досить реальною. Дональд Трампа, як вже було зазначено раніше, не збирається йти з політики і збирається створити власну інформаційну платформу для того, щоб просувати свої ідеї та мобілізувати своїх фанатів на політичне майбутнє", - зазначив він.

Читайте також: "Режим в Росії давно міг змінитися": журналіст розповів, як Трамп врятував Путіна

Популярні відео

Водночас, експерт зазначив, що плани експрезидента США залежатимуть від можливого імпічменту, "оскільки імпічмент зараз робиться для того, щоб не дати можливість Трампу балотуватися в наступні роки на виборах".

"Тому все залежатиме від результату кейсу з імпічменту, а далі я б не здивувався, якби в нього одночасно існувала і телевізійна мережа, і соціальна", - зазначив Колдомасов.

Також експерт нагадав, що американський рух Q-anon "ще не зжив себе повністю та залишається досить активним, а його представники досі вважають, що у Трампа вкрали перемогу".

"Я думаю, що якщо в Трампа все-таки буде можливість балотуватися 2024 року, він нею скористається, причому з використанням цих інструментів, щоб мобілізувати навколо себе своїх прихильників. Відповідно ми можемо очікувати на появу нових конспірологічних теорій та на ще більше розбурхування старих", - вважає він.

Читайте також: Трамп знайшов укриття від кримінальних справ у США - журналістка розкрила деталі

Раніше журналістка Карина Орлова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що процедура імпічменту Дональда Трампа продовжиться після його відходу з посади президента США.

Джерело Україна 24 Теги