Байден скасував укази Трампа: експерт пояснив, про що це говорить

Віктор Шлінчак розповів про політику нового президента США

Байден скасував укази Трампа: експерт пояснив, про що це говорить

Президент США Джо Байден вже через кілька годин після інавгурації підписав документи, які скасовують укази його попередника Дональда Трампа. Чи мав він право це робити, розповів в ефірі каналу "Україна 24" глава правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

"Така практика є традиційною не тільки для американської, а й для інших політик. В принципі, наступники можуть завжди поставити під сумнів ті чи інші укази попередників. У цьому я не бачу великої проблеми.

Більш того, якщо ми проаналізуємо укази, які вже підписані, то фактично всі вони були анонсовані Байденом під час передвиборчої кампанії. Ніяких особливо нових ідей у цьому немає", — сказав він.

Читайте також: Єдності в США не буде — республіканець звинуватив Байдена в помилках

Популярні відео

Експерт розповів, якою буде політика нового президента США.

"Зрозуміло, що демократи хочуть дати сигнал всьому світу про те, що повертаються до політичної нормальності. Це питання про те, що політика все-таки повинна бути професійною, що потрібно чекати кінця епохи шоу-бізнесовості в політиці, що демократи будуть продовжувати свій консервативний курс. Це, до речі, було продемонстровано в деяких моментах самої інавгурації. Не було ніяких занадто яскравих кольорів, яскравих промов, все виглядало лаконічно і по-діловому. Вона відповідала викликам часу і стилю самого Байдена", — сказав він.

Читайте також: Теракт у Багдаді: експерт пояснив, що змінить Байден на Близькому Сході

Байден скасував заборону на в'їзд до США з декількох переважно мусульманських країн, призупинив будівництво стіни на кордоні з Мексикою, а також почав процедуру повернення США до Паризької кліматичної угоди та у ВООЗ.

Джерело Україна 24 Теги