Байден дав знак Україні - журналіст про інавгурацію президента США

Америка проводитиме значно активнішу зовнішню політику, вважає Євген Кисельов

Байден дав знак Україні - журналіст про інавгурацію президента США

Новий президент США Джо Байден під час інавгурації дав зрозуміти, що не залишить Україну без підтримки в її протистоянні з Росією.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Євген Кисельов.

"Президент Байден у своїй інавгураційній промові ясно дав зрозуміти, що Америка повертається, проводитиме іншу, значно активнішу зовнішню політику, взаємодіяти на зовсім іншому рівні зі своїми союзниками в Європі, насамперед йдеться про НАТО. Жодного сюрпризу тут немає", - сказав журналіст.

Читайте також: "Захід може допомогти": озвучено прогноз, як Путін втратить владу в Росії

Популярні відео

Кисельов зазначив, що зовнішня політика США за традицією розвивається циклічно:

"Бувають президенти, адміністрації, які є ізоляціоністськими, бувають адміністрації інтернаціоналістські. Думаю, Байден представник ліберальної американської інтернаціоналістської школи дипломатії, коли Америка визнає себе великою державою, зокрема захищаючи певні цінності й ідеали, на яких історично базується американська демократія".

За його словами, в цьому сенсі чіткий меседж пролунав не тільки у виступі Байдена, але і нового держсекретаря Ентоні Блінкена, який сказав, що "ми будемо протистояти загрозам міжнародній безпеці, що виходить від російського путінського режиму з одного боку, і будемо продовжувати допомагати Україні, зокрема і надаючи військову допомогу".

Читайте також: Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в України з'явився сильний союзник у протистоянні з Росією.

Джерело Україна 24 Теги