Фільм Навального про Путіна: політолог пояснив, як відреагують росіяни

Навальний в Росії не є народним кумиром, вважає Станіслав Бєлковський

Фільм Навального про Путіна: політолог пояснив, як відреагують росіяни

Фільм-розслідування опозиціонера Олексія Навального про палац президента Росії Володимира Путіна не змусить росіян вийти на масові акції протесту.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політолог Станіслав Бєлковський.

"Є жорстка конкуренція між елітними кланами і групами, яка значно впливає на сценарії транзиту влади, якщо 2024 року Путін зважиться відійти від влади. Але Навальний не є фактором цієї конкуренції. Зараз він для Путіна - фактор зовнішньої політики і торгів зі США і Євросоюзом. Потрібно визнати, що пан Навальний не є народним кумиром, він кумир деяких субелітних груп, які не можуть дуже впливати на співвідношення сил у російських елітах", - сказав Бєлковський.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Популярні відео

Політолог спрогнозував, що в Москві вийдуть протестувати на вулиці 10-12 тис. осіб, а "в загальнонаціональному масштабі, якщо це не будуть санкціоновані акції, то вдвічі-втричі менше". За його словами, це не може вважатися масовими акціями, які впливають на російську владу.

"Навальний, незважаючи на те, що зробив талановиту роботу (фільм про Путіна - ред.), нічого якісно принципово нового про Путіна і його оточення люди не дізналися. Коли на початку фільму Навальний каже, що нерухомість є пристрастю Путіна і джерелом його психічної хвороби, може, він говорить трохи і про себе, тому що все, що він знімає, це про нерухомість. Не про вбивства, не про жертви, не про кров. Нового джерела обурення для росіян немає в цьому фільмі", - зазначив Бєлковський.

Читайте також: Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

Раніше ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як президент Росії Володимир Путін може втратити владу.

Джерело Україна 24 Теги