"Захід може допомогти": озвучено прогноз, як Путін втратить владу в Росії

Павло Клімкін оцінив варіанти "перезавантаження" в РФ

"Захід може допомогти": озвучено прогноз, як Путін втратить владу в Росії

Президент Росії Володимир Путін може втратити владу в результаті змови російських еліт, також свою роль може відіграти Захід.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, коментуючи арешт російського опозиціонера Олексія Навального.

"У Росії завжди працювала "боярська змова". Російські еліти розуміють, що те, що вони собі нагребли, потрібно якось зберегти і розвинути. При сьогоднішньому путінському режимі це все знаходиться в "чорній скриньці". В якийсь момент, і в цьому Захід може допомогти, може виникнути абсолютно інша конфігурація, яка вирішить, що Росії потрібен інший режим. Це не буде сплеск чистої демократії, однак це теж варіант перезавантаження, і Захід тут теж може відіграти серйозну роль", - сказав ексглава МЗС.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Популярні відео

Коментуючи призначені на 23 січня акції протесту прихильників Навального, Клімкін сказав:

"Я не впевнений, що 23-го, умовно, в кожному російському куточку всі вийдуть, йтимуть, як це виглядало на Болотній. Але підтримувати цей процес можна, розвивати можна. Ніхто ж не думав, що білоруси вийдуть проти Лукашенка. Насправді, для росіян ідея знести Путіна - це не та ідея, а ідея протестувати заходить, потрібно цьому допомогти".

Читайте також: Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в України з'явився сильний союзник у протистоянні з Росією.

Джерело Україна 24 Теги