Багатьом українським політикам буде некомфортно - ексміністр про Байдена

Оточення Байдена буде добре обізнаним про події в Україні, зазначив Костянтин Грищенко

Багатьом українським політикам буде некомфортно - ексміністр про Байдена

Після інавгурації президента США Джо Байдена українським політикам потрібно буде заново будувати відносини з Білим домом, однак багато з них не розуміють, що на них чекає великий дискомфорт.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Боюся, що є багато таких, хто не розуміє, наскільки для них буде дискомфортно, тому що знання про українських політиків не обов'язково визначається позитивним ставленням до них і до їхньої ролі в тих процесах, які відбуваються в країні. Очевидно, що формується професійна команда, де багато гравців будуть дуже обізнані про те, що у нас відбувається, про роль кожного політика першої лінії. З членами цієї команди потрібно вибудовувати відносини, які базуватимуться на власному професіоналізмі, здатності домовлятися, відстоюючи свою позицію, але якщо вже домовився, то потрібно, щоб держава вимагала виконання того, що ти обіцяв", - сказав ексголова МЗС.

Читайте також: Байдену хочуть оголосити імпічмент: подробиці від кореспондентки "Україна 24" в США

Популярні відео

Як зазначив Грищенко, потрібно вимагати від американської сторони зустрічних обіцянок і готовності допомагати Україні у важливих сферах, які збігаються з інтересами США.

"Ми налаштовані на співпрацю, але політики повинні подумати, наскільки їм буде комфортно", - додав він.

Читайте також: Трамп знайшов укриття від кримінальних справ у США - журналістка розкрила деталі

Раніше нумеролог Владислав Грицай в ефірі телеканалу "Україна 24" передбачив, що чекає на США після інавгурації Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги