"Тихановська здобула суперперемогу над Лукашенком": подробиці від білоруської опозиції

Лукашенко втратив можливість легітимізувати своє президентство, зазначили у Тихановської

"Тихановська здобула суперперемогу над Лукашенком": подробиці від білоруської опозиції

Скасування чемпіонату світу з хокею, який мав відбутися в Білорусі 2021 року, стало "суперперемогою" очільниці білоруської опозиції Світлани Тихановської над Олександром Лукашенком.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" речниця Тихановської Анна Красуліна.

За словами Красуліної, Тихановська - "чинна легітимна лідерка Білорусі зараз, її приймають на найвищому рівні, вона зустрічається з величезною кількістю дуже високопоставлених чиновників і домагається значних перемог".

"Досягли навіть скасування проведення чемпіонату світу з хокею в Мінську. Це суперперемога, тому що вона не дає Лукашенку легітимізувати себе через спорт, щоб він там не обіймався з усіма високими чиновниками Міжнародної федерації хокею та різних країн. Так що у Світлани великі гарні перемоги на міжнародній арені", - пояснила речниця голови білоруської опозиції.

Читайте також: Лукашенко не хотів розганяти білорусів - Гордон про відоме інтерв'ю

Популярні відео

Коментуючи можливість повернення Тихановської в Білорусь, Красуліна зазначила:

"Поки немає гарантій безпеки. Без гарантій безпеки повернутися Світлана не може, тому що чоловік її вже перебуває за ґратами з 29 травня, а у неї двоє маленьких дітей - сину 10 років і дочці 5. Вона не може залишити дітей без опіки батьків, якщо раптом її посадять. На відміну від Навального у неї трошки інша ситуація".

На її думку, "тільки після відходу Лукашенка для Світлани буде можливість безпечно повернутися".

Нагадаємо, Міжнародна федерація хокею на льоду вирішила відмовитися від проведення чемпіонату світу-2021 Білорусі. Спортивні функціонери назвали "недоречним" проведення цього заходу в Мінську на тлі білоруського політичної кризи.

Читайте також: Лукашенко вже програв одну війну - журналіст про події в Білорусі

Раніше російський політтехнолог Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, ким Кремль може замінити Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги