"Хвости" в Москві: політолог здивував інформацією про вбивство Шеремета

Білоруський слід не можна виключати, зазначив Усов

"Хвости" в Москві: політолог здивував інформацією про вбивство Шеремета

Білоруський політолог Павло Усов в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що «хвости» і причини у зв'язку з убивством журналіста Павла Шеремета варто шукати не в Мінську, а в Москві.

«Щодо білоруського сліду, думаю, не можна цього виключати. Принаймні того факту, що білоруська влада могла про це думати, те саме КДБ - у прослуховуванні безпосередньо присутній екскерівник КДБ Зайцев. Стосується виконання даного замовлення, мені важко тут щось сказати, тому що цим має займатися професійне слідство», - заявив політолог.

Читайте також: "Американці все знали": колишній спецпризначенець, який оприлюднив плани вбивства Шеремета

Популярні відео

На його думку, безпосередня участь Лукашенка або когось із його близького оточення на момент вбивства навряд чи могла бути.

«Якраз в цей період між Білоруссю і Заходом налагоджувався мирний діалог, і псувати відносини вбивством досить відомого журналіста влада Білорусі навряд чи могла. Плюс до всього, думаю, таких ресурсів навіть не було. Хоча, звичайно, планувати, думати вони могли. Хвости і причини у зв'язку з вбивством Павла Шеремета варто шукати не в Мінську, а в Москві. Думаю, перемикати увагу на Білорусь в цьому плані вкрай небезпечно, якщо немає прямих доказів», - зазначив Усов.

Читайте також: Справа Шеремета: експерт назвав складність, якої не уникнути

Нагадаємо, в Білорусі опозиційні ЗМІ опублікували аудіозапис розмови в КДБ, який свідчить, що вбивство журналіста Павла Шеремета могли замовити білоруські спецслужби. Голоси на записах обговорюють спосіб убивства білоруського журналіста, який тоді жив і працював у Росії, і ставлять завдання його підірвати. Записи зроблені, ймовірно, 2012 року. Українські правоохоронці вже долучили матеріали до справи про вбивство Шеремета і планують слідчі дії.