Євгеній Кисельов в ефірі каналу "Україна 24" наживо висвітлюватиме інавгурацію Джо Байдена

Канал "Україна 24" транслюватиме церемонію інавгурації Джо Байдена з детальними коментарями міжнародних експертів – Євгенія Кисельова та Івана Яковини

Євгеній Кисельов в ефірі каналу "Україна 24" наживо висвітлюватиме інавгурацію Джо Байдена

20 січня відбудеться інавгурація новообраного Президента США. Джо Байден і віцепрезидент Камала Гарріс складуть офіційну присягу в Капітолії. До резонансної події прикута увага провідних світових ЗМІ. Журналіст, політичний оглядач, ведучий авторського проєкту «Реальна політика» Євгеній Кисельов також відстежуватиме деталі та на каналі «Україна 24» проведе спецефір «Америка обирає: інавгурація». Разом з журналістом, ведучим програми «Світогляд сьогодні» Іваном Яковиною він наживо коментуватиме увесь процес присяги нового очільника США. Спецефір стартує о 18:00.

«Наша команда у різних куточках США ретельно стежила за президентськими виборчими перегонами, адже політика нового лідера Сполучених Штатів напряму вплине на відносини з Україною.  Тому також висвітлюватимемо її фінал – інавгурацію новообраного Президента. Традиційно за цим дійством стежать десятки тисяч глядачів, які спеціально приїжджають до американської столиці. Та цього разу все буде інакше. Під час спецефіру «Америка обирає: інавгурація» ми першими розповімо українцям, які настрої пануватимуть серед американців, зважаючи на специфічні умови пандемії та режим надзвичайної ситуації у Вашингтоні. І разом з глядачами наживо будемо слухати й аналізувати інавгураційну промову Джо Байдена, цитати з якої потім розлетяться по всіх ЗМІ світу», – розповів Євгеній Кисельов.

Естафету присяги нового глави США переймуть й інші проєкти каналу «Україна 24». Так, у рамках спецефіру заплановано пряме включення Євгенія Кисельова та Івана Яковини у випуск програми «Україна сьогодні з Віолеттою Логуновою» та «Ток-шоу № 1» з Василем Головановим.

Не пропустіть 20 січня о 18:00 на телеканалі «Україна 24» спецефір «Америка обирає: інавгурація».

Джерело Україна 24 Теги