Путіну потрібно було голим вийти на Красну площу — журналіст про повернення Навального

Сергій Пархоменко розповів, чому повернення Навального стало головною подією у світі

Путіну потрібно було голим вийти на Красну площу — журналіст про повернення Навального

Російський журналіст Сергій Пархоменко розповів в ефірі каналу "Україна 24", чому повернення опозиціонера Олексія Навального до Росії — це його тріумф.

"Порівняймо, яким Навальний полетів до Німеччини і яким прилетів до Москви. Безсумнівно, це головна подія у світі. У нас через три дні цілий президент США буде приведений до присяги, у нас у світі кілька воєн відбувається, у нас у світі чого тільки немає. А весь світ стежить за Навальним", — сказав він.

Читайте також: Це вигідно Навальному — ексдепутат РФ про затримання політика

Популярні відео

За словами Пархоменка, російська влада повинна була зробити щось неймовірне, щоб відвернути всіх від Навального.

"Цікаво, що повинен був зробити Путін, щоб відвернути хоча б Росію від прильоту Навального? Ну, я не знаю, голим вийти на Красну площу, прибити великим цвяхом свою мошонку до бруківки, як один акціоніст. Або сказати, що одружується з Ольгою Бузовою, оголосити війну Мавританії. Що взагалі він міг зробити?

Ця ситуація трапилася з людиною, про яку він нещодавно говорив "а кому він потрібен, кого він цікавить", не називав його на ім'я. Ось такою ціною, ціною замаху, Навальний перетворився на абсолютно іншого за масштабом, силою, впливом політика. І тому його повернення тріумфальне", — сказав він.

Нагадаємо, що російський опозиціонер Олексій Навальний 17 січня повернувся до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння отрутою "Новачок". Після прибуття його затримали в аеропорту "Шереметьєво".