Перенесення місця посадки готували заздалегідь — журналістка про літак з Навальним

Марфа Смирнова розповіла про посадку літака з опозиціонером у "Шереметьєво"

Перенесення місця посадки готували заздалегідь — журналістка про літак з Навальним

В "Аерофлоті" ще напередодні могли підготувати план щодо російського опозиціонера Олексія Навального. Про це розповіла журналістка Марта Смирнова, яка летіла з політиком.

"Стали приземлятися, і раптом капітан судна оголосив про те, що ми не можемо зараз сісти у "Внуково", тому що там нібито викотився за смугу літак, це небезпечно, і ми, напевно, будемо кружляти над Москвою, тому що у нас достатньо палива. Всі здивувалися, почали перемовлятися, що це було очікувано", — сказала вона.

Читайте також: "Російська демократія закінчується на українському питанні" — Ляшко про Навального

Популярні відео

За словами журналістки, повідомлення про зміну аеропорту викликало сміх.

"Але вони пішли ще далі й приблизно через 10 хвилин сказали, що пальне закінчується, і ми будемо сідати в "Шереметьєво". Всі почали сміятися, і Навальний теж. В одному телеграм-каналі була інформація, що у керівництві "Аерофлоту"і "Побєди" (авіакомпанія, дочірнє підприємство "Аерофлоту" - ред.) вже знали про це вчора, і що це було підготовлено", — розповіла Смирнова.

Нагадаємо, що російський опозиціонер Олексій Навальний 17 січня повернувся до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння отрутою "Новачок". Після прибуття його затримали в аеропорту "Шереметьєво".

Джерело Україна 24 Теги