Режим у Росії скоро впаде — політик з РФ назвав причину

Леонід Гозман розповів, чому Навальний очолить новий уряд РФ

Режим у Росії скоро впаде — політик з РФ назвав причину

Опозиціонер Олексій Навальний є великою загрозою для російської влади — таку заяву зробив російський політик Леонід Гозман в ефірі каналу "Україна 24"

"Чи є Навальний проєктом Кремля? Звичайно, ні. Це маячня собача, конспірологія. Який, до біса, проєкт Кремля, коли вони намагалися його вбити? Він для них страшна загроза, і те, що відбувається сьогодні — це апофеоз кретинізму, просто ось кретини, розумієте? Дебіли. І це такий перший акт інавгурації президента Навального в нашій країні.

Треба розуміти, що це реальність. Вам може не подобатися і Путін, і Навальний. Але треба розуміти, що Навальний буде президентом Росії. Вбити його навряд чи вийде, тому що вони ідіоти, і руки у них ростуть з якогось дивного місця, звідки не повинні рости. Наш режим себе вичерпав", — сказав він.

Читайте також: "Путін не випустить Навального зі своїх лап": Піонтковський про затримання політика

Популярні відео

За словами Гозмана, влада не може скоординувати власні дії.

"Вони ж навіть не можуть узгодити дії різних органів. Одні люди наказують зачистити аеропорт "Внуково ", всіх вигнати, інші наказують посадити рейс у "Шереметьєво". Хлопці, якщо ви садите рейс у "Шереметьєво", якого диявола ви зачищаєте "Внуково"? Навіщо садите людей в автозаки? Там повний бардак. До останньої секунди не могли прийняти рішення.

Цей режим, звичайно, впаде, і на його руїнах виникне якийсь Комітет національного порятунку, перехідний уряд. І це неминуче. Очолити цю структуру повинна буде людина, яка в очах суспільства є альтернативою Путіну. Тупість Кремля в сукупності зі сміливістю Навального зробили його такою людиною", — сказав він.

Нагадаємо, що російський опозиціонер Олексій Навальний 17 січня повернувся до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння отрутою "Новачок". Після прибуття його затримали в аеропорту "Шереметьєво".

Джерело Україна 24 Теги