У Трампа були фатальні помилки - експерт про імпічмент у США

Президент США надто звик до гучних заяв, вважає експерт

У Трампа були фатальні помилки - експерт про імпічмент у США

Президент США Дональд Трамп за свою каденцію припускався фатальних помилок, які привели його до імпічменту.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт із зовнішньої політики Олександр Краєв.

"Фатальною помилкою Трампа було внутрішньополітичне спілкування з виборцями. Ми бачили, що він або не розумів, або перегинав палицю в тому, які меседжі він подавав, як він розпалював своїх виборців. Потрібно розуміти, що Трамп, як кажуть мої американські колеги, це хлопець з 80-х. Він звик до гучних заяв, почуватися спокійно, це покоління Рейгана, коли все було прекрасно, економіка хороша, Радянський Союз помирав. І тому він звик до бравади, але не врахував одного - як це сильно впливає на американців і не бачив, яку ворожнечу це розпалює", - зазначив Краєв.

Читайте також: Штурм Капітолія в США - психолог пояснив поведінку Трампа

За словами експерта, це була ключова помилка Трампа, яка позначилася на зовнішній політиці, зокрема відносинах з Євросоюзом і Україною.

Популярні відео

А "останньою крапкою" для президента США став коронавірус, вважає експерт.

"Спочатку він для нього не існував, потім це була звичайна застуда, потім легкий грип з Китаю, далі - довгі відмови запровадити локдаун, проблеми з поставками, на кордонах, на федеральному рівні. Це і підірвало його останні позиції, хоча підірвало - це голосно сказано. 49,5% він отримав на виборах, це означає, що наступні чотири роки Байден буде жити в світі Трампа, хоче він цього чи ні", - сказав Краєв.

Читайте також: Імпічмент Трампа: озвучено прогноз, що чекає на президента США

Нагадаємо, Дональд Трамп став першим президентом Сполучених Штатів, якому за час його каденції Палата представників вдруге оголосила імпічмент. Тепер остаточне рішення за Сенатом.

Джерело Україна 24 Теги