Імпічмент Трампа: озвучено прогноз, що чекає на президента США

Подальша доля Трампа залежатиме від декількох факторів

Імпічмент Трампа: озвучено прогноз, що чекає на президента США

Президент США Дональд Трамп після свого відходу з поста й інавгурації Джо Байдена матиме гарні шанси на продовження політичної кар'єри, проте його доля залежить від голосування в Сенаті щодо імпічменту.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" політологиня Ганна Шелест.

За оцінками експертки, у Трампа "залишається досить велика кількість важелів", які пов'язані з його рейтингом і кількістю людей, які підтримали його під час виборів.

"З одного боку, Республіканська партія оголосила, що буде змінюватися і переосмислювати себе, шукатиме нових лідерів. Ми вже бачимо, що сама партія намагатиметься максимально дистанціюватися від поки ще чинного президента", - сказала вона.

Читайте також: Штурм Капітолія в США - психолог пояснив поведінку Трампа

Популярні відео

При цьому Шелест зазначила, що "у індивідуального політичного проєкту Трампа є досить великий шанс".

"Інше питання - які рішення будуть ухвалені в Сенаті наступного тижня (щодо імпічменту Трампа - ред.), друге - чи втратить він підтримку впродовж наступних чотирьох років, тому що менше, ніж президентство в 2024 році, Трампа не влаштовує. І третє - яким чином розгортатимуться фінансові справи проти нього", - пояснила експертка.

Читайте також: Хочуть покласти край кар'єрі — експерт про імпічмент Трампа

Нагадаємо, Дональд Трамп став першим президентом Сполучених Штатів, якому за час його каденції Палата представників вдруге оголосила імпічмент. Тепер остаточне рішення за Сенатом.

Джерело Україна 24 Теги