У США будуть труднощі - дипломат назвав наслідки бана Трампа в соцмережах

Костянтин Грищенко розповів про падіння довіри до США

У США будуть труднощі - дипломат назвав наслідки бана Трампа в соцмережах

У США будуть труднощі з застосуванням переконання на світовій арені після блокування Дональда Трампа в соціальних мережах. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Виникає великий скепсис, і це будуть великі обмеження для "м'якої сили" США. Переконувати, що потрібно діяти так або інакше, коли можуть завжди сказати, що у вас було те, що не відповідає мінімальним американським же стандартам, буде складно", — сказав він.

Читайте також: Кого заблокують завтра: кримінолог про наслідки бана Трампа в соцмережах

Популярні відео

За словами дипломата, США потрібно задуматися про межі між свободою слова і правопорушенням.

"Але хотів би зазначити, що є різниця між свободою слова взагалі та конкретним її проявам, коли, скажімо, в театрі ти кричиш "Вогонь, біжіть, рятуйтеся!" — це кримінальний злочин. Баланс між дозволеним, що потрібно захищати, і тим, що має мати певні наслідки, це саме те, над чим доведеться американцям і всім нам думати", — сказав він.

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп у черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів. В результаті заворушень загинули чотири людини, пізніше помер ще один — офіцер поліції. Після цих подій Twitter забанив Трампа за підбурювання до насильства, прикладу соцмережі послідували й інші ресурси.

Джерело Україна 24 Теги