Партія Трампа дуже налякана - російський політик про імпічмент у США

Ексдепутат Держдуми РФ розповів, наскільки ймовірне кримінальне переслідування Дональда Трампа

Партія Трампа дуже налякана - російський політик про імпічмент у США

Республіканська партія США торгуватиметься з приводу імпічменту Дональда Трампа. Про це заявив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Трамп, звичайно, може отримати імпічмент, і Мітч Макконнелл, лідер республіканської вже не більшості в Сенаті, буде активно торгуватися з новою командою. Вся Республіканська партія дуже налякана після події 6 січня, вони бояться полювання на відьом, що будуть на них спускати всіх собак, і хочуть знайти своє місце в новому розкладі сил.

До кінця терміну повноважень Трампа нічого не трапиться, Макконнелл не зацікавлений в тому, щоб поспішати, він зацікавлений в тому, щоб це затягнулося довше, щоб були досягнуті довгострокові політичні домовленості. Якщо він поспішатиме, вийде, що він в очах своїх республіканських виборців ліг під демократів і виявиться зрадником", — сказав він.

Читайте також: Байдену хочуть оголосити імпічмент: подробиці від кореспондентки "Україна 24" в США

Популярні відео

Імовірність кримінального переслідування Трампа невисока, впевнений депутат.

"Кримінальне переслідування Трампа — не дуже ймовірний сценарій, ніхто з американської влади не хоче відкривати скриньку Пандори. Якщо створити прецедент і почати переслідувати президента, який вже йде, причому з політичним контекстом, то далі можуть переслідуватися й інші президенти, а кому це потрібно", — сказав він.

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп у черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів. Після подій 6 січня конгресмени-демократи заявили про намір ініціювати нову процедуру імпічменту Дональда Трампа.

Джерело Україна 24 Теги