Поразка Путіна буде неймовірною: адвокат про повернення Навального до Росії

Опозиціонера отруїли за прямим наказом президента РФ, вважає Марк Фейгін

Поразка Путіна буде неймовірною: адвокат про повернення Навального до Росії

Повернення до Росії опозиціонера Олексія Навального стане "неймовірною поразкою" для президента РФ Володимира Путіна.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський адвокат Марк Фейгін.

"Про повернення Навальний говорив з першого дня, так що це рішення очікуване. Інша справа - тактика влади. Зараз вона докладала всіх зусиль, щоб дати зрозуміти Навальному, що якщо він повернеться, то він одразу потрапить до в'язниці. Це сигнал до того, що Кремль дуже не хоче, щоб Навальний повернувся в Росію, інакше який сенс був труїти? Очевидно, що його отруїли за прямим наказом Путіна. Виходить, все наново треба починати, всю оперативну гру, щоб вирішити "проблему" Навального", - сказав він.

Читайте також: Навальний публічно принизив Путіна — відомий журналіст розповів подробиці

Популярні відео

Фейгін спрогнозував, що влада РФ "вживатиме певні дії, щоб Навальний не потрапив до Росії".

"Що це може бути? Його можуть не пустити на рейс "Победа Аэрофлота" - це такий літак, він літає один раз на день з Берліна і прилітає, по-моєму, в аеропорт "Домодєдово". Можуть аж до того, щоб літак посадити в іншому місті. Але я важко собі уявляю, щоб вони погодилися з тим, щоб Навальний повернувся до себе у квартиру й продовжив робити те, що він робить. Для них це буде неймовірною поразкою - поразка Кремля і Путіна буде неймовірною, якщо Навальний просто повернеться", - вважає російський адвокат.

Читайте також: В історіях з отруєннями Навального і Ющенка є схожість: подробиці від ексглави СБУ

Нагадаємо, що російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив про намір 17 січня повернутися до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння отрутою "Новачок".

Російський журналіст Ігор Яковенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що сьогодні у РФ дві структури змагаються, щоб заарештувати Олексія Навального й "принести його голову" Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги