У Росії хочуть принести Путіну голову Навального - журналіст про повернення опозиціонера

Одразу дві структури готують підстави для арешту російського політика

У Росії хочуть принести Путіну голову Навального - журналіст про повернення опозиціонера

Російський опозиційний політик Олексій Навальний може бути заарештований одразу після повернення до РФ. Дві структури змагаються за те, щоб "принести голову" Навального президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів опозиційний російський журналіст Ігор Яковенко

"Це дуже важлива подія (повернення Навального до Росії - ред.), тому що Навальний фактично кинув виклик Путіну, прямий виклик. Він дуже сильно ризикує, тому що ймовірність того, що його заарештують або затримають біля трапа літака, вкрай велика. Імовірність того, що з ним може статися все що завгодно, теж дуже велика", - зазначив Яковенко.

Читайте також: Навальний публічно принизив Путіна — відомий журналіст розповів подробиці

Популярні відео

За словами журналіста, він "братиме участь у тих масових заходах, які будуть називатися зустріч Навального".

"Найімовірніше, це буде або в аеропорту, або десь у Москві. Поза всяким сумнівом, прихильники Навального, всі, хто зараховує себе до антипутінської опозиції, будуть намагатися в цей момент зібратися разом", - сказав він.

Читайте також: В історіях з отруєннями Навального і Ющенка є схожість: подробиці від ексглави СБУ

Як зазначив Яковенко, "зараз змагаються як мінімум дві структури за право принести Путіну голову Навального".

"Це Федеральна служба виконання покарань, яка заднім числом намагається поміняти умовний термін на реальний, хоча умовний сплив наприкінці минулого року. Друге, Слідчий комітет Росії, пан Бастрикін, порушив проти Навального справу з тієї причини, що він нібито сам у себе вкрав гроші, які йому перераховували жертводавці. Там термін 10 років. Йдеться про те, щоб вимкнути Навального з актуальної політики назавжди", - заявив він.

Нагадаємо, що російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив про намір 17 січня повернутися до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння отрутою "Новачок".

Джерело Україна 24 Теги