Лукашенко не хотів розганяти білорусів - Гордон про відоме інтерв'ю

Журналіст зазначив, що перед виборами в Білорусі не очікував від Лукашенка радикальних дій

Лукашенко не хотів розганяти білорусів - Гордон про відоме інтерв'ю

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим було продиктоване його рішення взяти інтерв'ю в Олександра Лукашенка напередодні виборів президента Білорусі.

"Я записав інтерв'ю з найбільш шанованим в Україні закордонним лідером, з людиною, яка сказала "ні" Путіну, яка сказала, що ніколи через Білорусь російські війська не пройдуть в Україну; з людиною, яка всіляко висловлювала прихильність Україні, яка чинила опір волі Путіна про створення союзної держави, щоб Путін міг стати її президентом, обнуління почалося після того, як він сказав "ні", - зазначив Гордон.

Читайте також: В Лукашенка погано з креативом - в Білорусі пояснили скандальну заяву про Україну

За його словами, Лукашенко - "історична особистість, глиба і дуже цікава людина".

"Хто ж знав тоді, що він почне таке творити зі своїм народом? Я йому поставив запитання, чи буде він розганяти білорусів. Він сказав: "Та що ви, це буде на руку нашим ворогам", - розповів журналіст.

Читайте також: "Ми на боці народу": Кулеба висловився щодо санкцій проти Білорусі

Як відомо, вибори президента Білорусі відбулися 9 серпня 2020 року. Олександр Лукашенко був оголошений переможцем у першому турі з результатом понад 80% голосів. Опозиція заявила про масові фальсифікації і зажадала повторних виборів, відтоді у Білорусі не вщухають акції протесту.

Результати голосування в Білорусі визнали Росія і Китай. Євросоюз і США закликали до проведення нових виборів у присутності міжнародних спостерігачів, до їхньої позиції долучилася Україна.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив про бажання взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна

Джерело Україна 24 Теги