У Трампа відібрали його головну суперсилу - журналіст про події у США

Трамп без Twitter - це як Путін без телебачення або Гітлер без радіо, зазначив Іван Яковина

У Трампа відібрали його головну суперсилу - журналіст про події у США

Соціальна мережа Twitter, заблокувавши акаунт Дональда Трампа, позбавила президента США його найголовнішої зброї.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст-міжнародник Іван Яковина.

"У Трампа щойна відібрали його найстрашніший дрюк, яким він міг би побити будь-якого однопартійця, який ризикнув виступити проти нього. Я кажу про Twitter, який до кінця життя забанив акаунт Трампа. Тим самим Twitter, можна сказати, вирвав отруйні зуби президента США. Трамп без Twitter - це як Путін без телебачення або як Гітлер без радіо. Його головна суперсила була в здатності донести своє бачення світу до сотень мільйонів простих людей без посередників через цей самий Twitter. Без цієї суперсили він звичайний сварливий старий дідуган з дурною зачіскою та дружиною, яка молодиться - не більше того", - заявив журналіст.

Читайте також: Трамп вчинив у російському стилі - журналіст про "тітушок", які штурмували Капітолій

Популярні відео

На думку Яковини, республіканці "можуть дуже осміліти, коли побачать, що ця собака без Twitter і не гавкає, і не кусає".

"Крім того, багато республіканців хочуть позбутися Трампа тільки тому, що він їх дістав. При ньому Республіканська партія перетворилася на секту, де своя власна думка є тільки у самого Трампа. Решту там вважають його рабами і "шістками". Амбітні американські політики не люблять працювати в таких умовах", - пояснив він.

Читайте також: Останні дні президентства Трампа будуть дуже небезпечними: ексміністр назвав причину

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи могли за штурмом Капітолія у Вашингтоні стояти спецслужби РФ.

Джерело Україна 24 Теги