Арсеній Яценюк: Упевнений, політикум США знайде правильні рішення у відповідь на ворожі провокації

"Джозеф Байден особисто відповів на виклик, який сьогодні стоїть не лише перед Америкою, але й усім світом"

Арсеній Яценюк: Упевнений, політикум США знайде правильні рішення у відповідь на ворожі провокації

Офіційне оголошення Джо Байдена переможцем виборів у США прокоментував прем‘єр-міністр України 2014-2016 років, голова Київського безпекового форуму Арсеній Яценюк

"Упевнений, що американський політикум - представники демократів і республіканців — знайде правильні та мудрі рішення у відповідь на ворожі провокації проти основ американської демократії", — написав він.

Промова Байдена, зазначив Арсеній Яценюк, відбулася на тлі безпрецедентних подій, які вчора сталися у Вашингтоні.

"Джозеф Байден особисто відповів на виклик, який сьогодні стоїть не лише перед Америкою, але й усім світом. Саме він сказав Америці та світові про гідність демократії. Ми повинні дати гідну і сильну відповідь на всі загрози, які сьогодні руйнують надію людства на мир, безпеку і розвиток. Це загрози неповаги до верховенства права, демократичних норм і стандартів, до інститутів демократії, до самого поняття справедливості для всіх", — зазначив Яценюк.

Читайте також: Можна простежити вплив Росії — ексміністр прокоментував захоплення Капітолію

Популярні відео

Це також загрози невігластва, популізму, брехні та політичного хаосу, який так активно поширюють світом як політичні авантюристи, так і прямі вороги демократії на чолі з Кремлем, підкреслив політик.

Події у Вашингтоні були викликом світовій демократії, наголосив Яценюк: "Негідною є роль тих безумців, які спровокували штурм Капітолія і загибель людей".

"Україна хоче єдності Сполучених Штатів. Україна хоче бачити мудре лідерство Джозефа Байдена", — написав Яценюк.

Він підкреслив, що й у 2004, й у 2014 роках за винятково складних обставин Україна знайшла всі демократичні засоби, щоб вийти з найдраматичніших криз, викликаних керованими Москвою політиками: "Наш приклад вартий згадки сьогодні. Ми зуміли захистити право і демократію у законний і цивілізований спосіб".

"Америка стане сильнішою. Світова демократія стане сильнішою. Україна стане сильнішою. Вірю в це", — написав Арсеній Яценюк.

Читайте також: Протести в США: експерт розповів, що тепер буде з курсом долара

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп в черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів. У результаті заворушень загинули чотири людини. 7 січня Джо Байдена було офіційно оголошено переможцем виборів президента США.

Джерело ksf.openukraine.org Теги