Захоплення Капітолія в США: журналіст розповів про можливу участь Росії

"Якщо Трамп у цьому протистоянні переможе, то американська демократія може перестати бути демократією"

Захоплення Капітолія в США: журналіст розповів про можливу участь Росії

У США багато хто підозрює, що захоплення Капітолія прихильниками Дональда Трампа, які протестують, сталося не без допомоги Росії.

Про це журналіст Іван Яковина розповів в ефірі телеканалу «Україна 24».

«У США багато хто заявляє, що це, по-перше, було організовано не без допомоги російського керівництва, а по-друге, що це було організовано Дональдом Трампом, і він дійсно хоче зірвати процес передачі влади. Якщо це відповідає реальності, то Трампу після закінчення його президентського терміну загрожуватимуть звинувачення в спробі захоплення влади», - розповів Яковина.

Читайте також: На Трампа чекають небувалі проблеми - експерт про новий скандал у США

За словами журналіста, дуже важливо дочекатися завтрашнього дня (тобто четверга, 7 січня):

«Зараз у Вашингтоні оголошено комендантську годину, з 18-ї години вечора. Втім, протестувальники не розходяться. Можливо, завтра спроби захоплення парламенту поновляться... Якщо Трамп у цьому протистоянні переможе, то американська демократія може перестати бути демократією і перетворитися на якусь напівдиктатуру, схожу на ту, яку ми спостерігаємо, наприклад, у Туреччині».

Популярні відео

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп у черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів.

Джерело Україна 24 Теги