В Лукашенка погано з креативом - в Білорусі пояснили скандальну заяву про Україну

Білоруській пропаганді більше ніхто не вірить, зазначив політолог Віталій Римашевський

В Лукашенка погано з креативом - в Білорусі пояснили скандальну заяву про Україну

Заява президента Білорусі Олександра Лукашенка про "тонни контрабандної зброї з України", є старим пропагандистським прийомом, якому вже давно ніхто не вірить.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політолог, член Координаційної ради білоруської опозиції Віталій Римашевський.

"Лукашенко - далеко не молодий політик, і з креативом у нього вже не дуже добре, тому вони використовують ті самі прийоми, які використовували впродовж останніх 10 років. Я пам'ятаю, що 2010 року, після розгону акції протесту, по телевізору показували мікроавтобуси, які проривалися через український кордон зі зброєю, навіть склади зі зброєю одного з кандидатів у президенти. Коли дійшла справа до судів, ця зброя кудись розчинилася, взагалі ніде не фігурувала. Те ж саме відбулося 2014 року, коли показували кадри з арештом людей, показували нібито бойову зброю, і потім нічого не поставили в провину, вони перебували в СІЗО два місяці, потім відпустили, - нагадав Римашевський.

Читайте також: Лукашенко вже програв одну війну - журналіст про події в Білорусі

Популярні відео

За його словами, Лукашенко думає, "що пропаганда працює, люди дивляться телебачення і вірять".

"Але насправді, ситуація змінилася, білоруській пропаганді не вірить ніхто, інформація про зброю всередині країни виглядає як мінімум несерйозно. Всі ці заяви Лукашенка про тонни зброї... чому вона вимірюється в тоннах, а не в одиницях? Це викликає посмішку, хоча ситуація сумна", - констатував білоруський політолог.

Читайте також: Є два сценарії — політик про події в Білорусі для Лукашенка

Нагадаємо, Олександр Лукашенко 25 грудня заявив, що білоруські спецслужби затримали "терористичну групу", яка начебто везла контрабандою з України "тонни зброї".

Речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав цю заяву Лукашенка "казками".

 

Джерело Україна 24 Теги