Криза у Вірменії через Карабах: прем'єру висунули новий ультиматум

Тисячі демонстрантів прийшли до будівлі уряду

Криза у Вірменії через Карабах: прем'єру висунули новий ультиматум

У Вірменії загострилися протести проти прем'єр-міністра Нікола Пашиняна. У центрі Єревана зібралися десятки тисяч людей, які вимагають відставки глави уряду після поразки у війні за Нагірний Карабах.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів політичний оглядач Айк Халатян.

"До 18:00 опозиція висунула ультиматум Ніколу Пашиняну і владі. На площі, де знаходиться будівля уряду, було 15-20 тис. протестувальників. Скрізь посилені наряди поліції зі щитами, в шоломах, вони стоять також навколо будівлі уряду. Всі в очікуванні, як події розвиватимуться надалі. На площі вже розбили намети. Поліція поки ніяк не реагує, всі сторони очікують, що буде після 18:00", - розповів Халатян.

Читайте також: Росія втрачає Кавказ – експерт про наслідки війни в Нагірному Карабасі

Популярні відео

Як зазначив оглядач, цей мітинг був давно анонсований опозицією.

"Всі розуміють, що чим раніше Пашинян піде з поста прем'єр-міністра, тим швидше вдасться відновити хоч якусь стабільність, і нова влада, на якій вже не буде вантажу поразки у війні, зможе вирішувати проблеми. Поки що влада не в змозі цим займатися, єдине її завдання - збереження Пашиняна при владі", - сказав він.

Читайте також: Угода щодо Карабаху: дипломатка пояснила, навіщо Азербайджану участь Росії

Нагадаємо, що протести у Вірменії розгорілися після підписання мирного договору з Азербайджаном, який став фактичною капітуляцією у війні за Нагірний Карабах. За відставку Нікола Пашиняна висловились опозиційні політсили, проте він продовжує користуватися підтримкою парламентської більшості.

Джерело Україна 24 Теги