Росію можуть покарати за історію з Навальним - експерт дав прогноз

Експерт з міжнародних питань вважає, що це удар по і так підмоченому іміджу

Росію можуть покарати за історію з Навальним - експерт дав прогноз

Спроба отруєння російського опозиціонера Олексія Навального і розслідування цієї події негативно вплине на імідж Росії.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив експерт з міжнародних питань Богдан Ференц, який вважає, що в Україні приділяється мало уваги вивченню ситуації в Росії.

"Нам іноді здається, що в Росії статична ситуація, але це не так. На жаль, в Україні мало досліджується внутрішній контекст Російської Федерації. Важливо розуміти, які процеси там відбуваються", - сказав експерт.

Читайте також: Злочинців схопили за руку - журналіст про отруєння Навального

Популярні відео

Ференц вважає, що після розслідування спроби отруєння Навального стосовно Росії можливе застосування додаткових заходів.

"Що стосується розслідування і того, що виявив Навальний - репутаційно однозначно це серйозно б'є по іміджу, який і до того не був на належному рівні. Думаю, що далі будуть заяви європейських інституцій, які безпосередньо були в контексті режиму санкцій, це додатковий аргумент", - сказав Ференц.

Читайте також: Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що спроба отруєння Навального - це провал ФСБ, і президент Росії Володимир Путін безпосередньо причетний до операції з отруєння.

Джерело Україна 24 Теги