Вихід тільки один — експерт про загострення протестів у Вірменії

Політичний оглядач Айк Халатян розповів, що відбувається в Єревані

Вихід тільки один — експерт про загострення протестів у Вірменії

У Вірменії тривають протести з вимогою відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна, біля будівлі уряду сталися сутички. Про ситуацію в країні розповів в ефірі каналу "Україна 24" політичний оглядач з Єревана Айк Халатян.

"Вихід із ситуації видно тільки один — це відставка прем'єра і позачергові вибори, тому що очевидно, що нинішній парламент вже не показує настроїв у суспільстві. Всі політичні сили у Вірменії вимагають відставки Пашиняна. Вірменська церква, два головні її ієрархи - це католікос всіх вірмен Гарегін II та католікос будинку Кілікії Арам I - закликали Пашиняна піти у відставку, Академія наук, Єреванський державний університет, видатні діячі з вірменської діаспори. У всьому суспільстві консенсус. Єдина політична сила, яка не за відставку Пашиняна і проти позачергових виборів — це правляча партія, у якій конституційна більшість", — сказав він.

Читайте також: Не пробачать поразки в Карабасі — Вірменії прогнозують зміну влади

Популярні відео

Експерт відповів на запитання, чи можливо, що протести затягнуться надовго, як у Білорусі.

"Я не думаю, що так довго буде, в нинішніх умовах уряд Пашиняна не зможе керувати країною. У нас набагато гірша економічна ситуація, серйозніші проблеми безпеки. В таких умовах владі доведеться шукати якийсь компроміс. З огляду на те, що у всіх одна вимога, діалог може бути тільки про те, на яких умовах Пашинян піде", — сказав він.

Раніше експерти розповіли, коли прем'єр Вірменії піде у відставку.

Джерело Україна 24 Теги