Загадкова хвороба в Індії скосила сотні людей: лікарі б'ють на сполох

У місті, де стався спалах, вже не вистачає ліжок у лікарнях

Загадкова хвороба в Індії скосила сотні людей: лікарі б'ють на сполох

В індійському місті Елуру продовжує зростати кількість постраждалих від невідомої хвороби. За минулу добу хворих стало вдвічі більше і нині це понад 600 людей.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" у своєму сюжеті, майже 150 осіб були госпіталізовані.

У лікарнях міста Елуру, де стався спалах, не вистачає ліжок. Основні симптоми захворювання - блювання, судоми, епілептичні напади. Лікарі досі не знають причин і продовжують робити аналізи, які допоможуть розкрити таємницю.

Читайте також: Велика Британія першою починає масову вакцинацію від коронавірусу: подробиці

Популярні відео

Серед версій – отруєння фосфатами, які застосовували у боротьбі з малярійними комарами. Тож небезпечні речовини можуть бути у воді й ґрунті. Ускладнюється пошук причин тим, що пацієнтів не об'єднує ані вік, ані соціальний статус, ані район проживання. Перші випадки були зафіксовані три дні тому, зараз хвороба стрімко поширюється.

"Ми збираємо біологічні зразки у хворих – це кров, сеча тощо. Також, ми збираємо зразки з домівок пацієнтів – це рис, горіхи, масло, молоко та вода. Ми досі не знаємо, що це за хвороба, тому збираємо все, що можна", - розповів представник національного інституту харчування.

Читайте також: Велика Британія почала вакцинацію від COVID-19: подробиці з Лондона

Раніше повідомлялося, що загадкова хвороба у жителів Елуру супроводжується симптомами, схожими на епілепсію. Одна людина померла в лікарні.

Джерело Україна 24 Теги