Велика Британія почала вакцинацію від COVID-19: подробиці з Лондона

Велика Британія першою почала вакцинацію, місцевий житель розповів, як проходить інформування

Велика Британія почала вакцинацію від COVID-19: подробиці з Лондона

Велика Британія стала першою країною, яка отримала вакцину проти коронавірусу і починає масову вакцинацію. Про те, як це відбувається, розповів в ефірі каналу "Україна 24" артист з Лондона Ігор Савич.

"Особисто я поки що не готовий вакцинуватися, але роз'яснювальна робота проводиться — через медіа, через ТБ, через радіо. Постійно, особливо сьогодні, акцентують на цьому увагу, пояснюють людям досить активно. Серед англомовних жителів всі позитивно налаштовані робити щеплення, оскільки вони дуже законослухняні та дуже поважають речі, які їм радить держава. Держава намагається про них піклуватися, і вони їй дуже вірять. Серед україномовного населення є сумніви. Ми ще не впевнені, чи варто воно того чи ні", — сказав він.

Читайте також: Коли вакцина від коронавірусу з'явиться в Україні: несподіваний прогноз

Популярні відео

Савич розповів, що може переконати тих, хто сумнівається все-таки погодитися на вакцину і як відбувається процедура вакцинації.

"Я думаю, що, швидше за все, це буде особистий приклад інших людей, які пройшли вакцинацію і все добре склалося, які у них були відчуття і чи допомогло це. Тоді можна буде щось вирішувати.

Зараз є інформація, що в лікарні завезуть обмежену кількість ліків, і насамперед робитимуть щеплення людям старше 80 років і медичному складу. Друга хвиля планується на весну, і тоді вже буде масова вакцинація", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов розповів, скільки доз вакцини отримає Україна.

Джерело Україна 24 Теги