На Пашиняна сильно тиснуть - експерти розповіли, коли прем'єр Вірменії піде у відставку

У Вірменії проходять акції протесту за відставку прем'єр-міністра, але вони, за словами вірменського політолога, нечисленні

На Пашиняна сильно тиснуть - експерти розповіли, коли прем'єр Вірменії піде у відставку

У Вірменії проходять акції протесту за відставку прем'єр-міністра Нікола Пашиняна. Про те, чи залишиться він при владі найближчим часом, в ефірі каналу "Україна 24" розповіли вірменський і український експерти.

"Йдеться про нечисленні акції протесту з боку сил, які правили у Вірменії 20 років. І на цей час вони вимагають, щоб, по-перше, Пашинян пішов і віддав їм уряд, і через рік вони б провели позачергові вибори. Це не має суспільного резонансу. Ці політичні сили паразитують на поразці", - вважає політичний експерт з Вірменії Рубен Мехрабян.

Читайте також: Криза у Вірменії: прем'єру висунули ультиматум через Карабах

Популярні відео

За його словами, зараз Пашинян не покидатиме свій пост.

"На цей момент Пашинян не має наміру йти. Він має намір взяти на себе відповідальність за певні дії, розв'язання життєвих проблем біженців в умовах епідемії, проблем з економікою. Через 6 місяців він вийде з доповіддю до суспільства, і після цього може бути раціональна розмова", - сказав Мехрабян.

Експерт з міжнародних питань Ілія Куса вважає, що відставка прем'єра відбудеться в будь-якому разі.

"Відставка в будь-якому разі відбудеться, незалежно від того, що думає опозиція. Тиск на Нікола Пашиняна дуже сильний. Навіть якщо дивитися з моральної точки зору, він був лідером Вірменії, і вона програла війну, він повинен йти у відставку. І немає сумнівів, що це буде, просто питання - коли та за яких умов, зокрема, які будуть видані гарантії безпеки Пашіняну і щодо транзиту влади", - сказав Куса.

Читайте також: У Вірменії президента сусідньої країни назвали "новим Гітлером"

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" експерт Міжнародного інституту демократії Євген Дикий розповів, що у Вірменії незабаром відбудеться зміна уряду після підписання мирової угоди щодо Нагірного Карабаху.

Джерело Україна 24 Теги